שרת

איזה חבילת אינטרנט מתאימה למי שעובד בשיווק דיגיטלי?

בחירת ספק האחסון המתאים חשובה מאוד אם אתם רוצים שהוא יגיע לטופ בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל ויתברג שם לטווח ארוך. שרת אמין מבטיח שהאתר שלכם תמיד נגיש ולא פוגע בפוטנציאל הקידום של האתר שלכם מבחינת קריטריונים כמו מהירות טעינה ואבטחה. שרת אחסון טוב מגביר את פוטנציאל ה-SEO של האתר, בזמן שבחירה בספק אחסון גרוע עלולה לגרום לזמני תגובה איטיים, להשבתות תכופות של האתר ולחוויית משתמש לא טובה‚ מה שמשפיע לרעה על הדירוגים בתוצאות האורגניות. קבלו מספר קריטריונים לבחירה של ספק אחסון שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה!

זמינות קבועה ויציבה של השרת

באופן אידיאלי, השרת צריך להיות זמין מעל 99.9% מהזמן‚ כדי שגוגל ישתכנע שהאתר שלכם תמיד יעבוד בצורה חלקה. מנועי חיפוש מעדיפים לאנדקס לדרג גבוה אתרים אמינים שזמינים באופן עקבי ולא כאלה שכל ה”ערך” שיש להם לתת לגולשים זה הודעה על זה ש”האתר לא זמין כרגע”.

מיקום השרת ומהירות הטעינה

מיקום השרת משפיע באופן משמעותי על מהירות הטעינה של האתר שלכם. אם מדובר באתר ישראלי, תאחסנו אותו בשרת שנמצא באירופה ולא בארה”ב, סין או הודו. זה יקטין את זמני הטעינה‚ ישפר את חווית המשתמש ויעזור לאתר להתחרות. אתרים מהירים יותר מועדפים על ידי מנועי החיפוש, מכיוון שהם מספקים חוויה טובה יותר למבקרים ומהירות היא גורם דירוג ידוע עבור גוגל. אתר שנטען לאט יכול לתסכל את המשתמשים‚ להגדיל את שיעורי הנטישה ולהפחית את הסיכויים לדירוג טוב בתוצאות החיפוש

בשום אופן אל תתפשרו על רמת האבטחה!

אחסון מאובטח זה לא משהו שאפשר להתלבט לגבי האם כדאי להשקיע בו או לא. ספק אחסון טוב יציע רמת אבטחה גבוהה עם פרוטוקול SSL וגיבויים קבועים. אין לגוגל אינטרס לסכן את סודיות המידע של המשתמשים שלו, את בריאות המחשבים והסמארטפונים שלהם ואת המידע ששמור בהם. הזנחת האבטחה היא טעות בלתי נסלחת שפשוט אסור לעשות.

זמינות של צוות התמיכה הטכנית

תמיכה טכנית איכותית יכולה להשפיע רבות על האפקטיביות של עבודת ה-SEO שלכם. היכולת לפתור בעיות במהירות בעיות כמו השבתה של שרת‚ שגיאות שרת או בעיות טכניות אחרות חשובה מאוד. תמיכה יעילה מבטיחה שכל הבעיות שיכולות לצוץ יטופלו במהירות‚ תוך שמירה על יציבות האתר שלכם.

אפשרויות הרחבת חבילת האחסון

ככל שהאתר שלכם גדל ומושך יותר תנועה‚ חבילת האחסון שלכם אמורה להיות מסוגלת להתרחב בהתאם. שרת טוב מציע תוכניות שונות עם משאבים שניתן להגדיל כדי להתאים לצרכים הולכים וגדלים, מבלי להקריב את הביצועים. זה מאפשר מצב שככל שהאתר שלכם צובר יותר מבקרים‚ הוא ימשיך לפעול בצורה חלקה, מה שחשוב לשיפור דירוגי האתר. חבילת אחסון לא גמישה עלולה להגביל את פוטנציאל הצמיחה של האתר שלכם ולהפריע ליכולת שלכם לשמור על מיקומים גבוהים וחוויית משתמש טובה לאורך זמן.

לסיכום

בחירת ספק האחסון הנכון היא מרכיב מרכזי באסטרטגיית קידום אתרים מוצלחת. גורמים כמו יציבות תפקוד השרת, מיקומו‚ רמת האבטחה שלו‚ זמינות של תמיכה טכנית וגמישות גודל חבילת האחסון משחקים בצורה עקיפה תפקיד חשוב ביצירת תנאים שמאפשרים לאתר להתקדם. על ידי הערכה יסודית של שרתים פוטנציאליים בהתבסס על קריטריונים כאלה‚ תוכלו להיות בטוחים שיש לאתר שלכם פוטנציאל קידום טוב. השאר תלוי בכם, אבל תזכרו שעל כל הנ”ל פשוט לא משתלם להתפשר!

מוגש באדיבות אתר אחסון פלוס – השוואת מחירים אחסון אתרים

מידע ליצירת קשר

Skip to content